NEW BALANCE W 697
NEW BALANCE

NEW BALANCE W 697

код на производ: WL697SHA
5.890 MKD
4.417 MKD
3.534 MKD
заштеда: 2.356 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  41.5
 • 10,5
  42.5
 • 11
  43
 • 11,5
  43.5
 • 12
  44
 • 12,5
  44.5
 • 5
  35.5
 • 5,5
  36
 • 6
  36.5
 • 6,5
  37
 • 7
  37.5
 • 7,5
  38
 • 8
  39
 • 8,5
  40
 • 9
  40.5
 • 9,5
  41
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд NEW BALANCE
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
10 41.5 27
11 43 28
12 44 29
5 35.5 22
6 36.5 23
7 37.5 24
8 39 25
9 40.5 26
5,5 36 22.5
6,5 37 23.5
7,5 38 24.5
8,5 40 25.5
9,5 41 26.5
10,5 42.5 27.5
11,5 43.5 28.5
11,5 28.5
12,5 44.5 29.5

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""