БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики 327

код на производ: MS327CTB
Prosečna ocena:
6.190 MKD
6.190 MKD
6.190 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
  44.5
 • 45
  45
 • 45.5
 • 46.5
 • 47
  47
 • 47.5
  47.5
 • 48
  48
 • 49
  49
 • 49.5
  49.5
 • 50
  50
 • 38
  38
 • 38.5
  38.5
 • 39.5
  39.5
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41.5
  41.5
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

New Balance 327 се машки lifestyle патики инспирирани од стилот на тркање. Како што рекреативното трчање стана широко распространето и популарно во 1970-тите, реперот за добрите патики за трчање се префрли од самото постоење на добрите перформанси. Иако дизајнот во тоа време беше многу едноставен според денешните стандарди, помина само една деценија пред да се воспостават вистинскиот изглед и перформанси на патиките за трчање. 327 фрла ново светло на 1970-тите како време на иновации, кога класичните дизајнерски елементи беа преобликувани со целосно современ изглед. Одликувајќи се со аголна, испробана и докажана преголема, асиметрично поставено „N“ брендирање и заоблен ѓон инспириран од патеката, 327 обезбедува префинет редизајн на нашето тркачко наследство.
Спецификација:

 • Машки патики - lifestyle
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од мрежа и велур
 • Ѓон со жлебови
 • Гумена пета

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Возраст За возрасни
  Бренд NEW BALANCE
  Пол За мажи
  Основната поделба Обувки
  Остави оценка

  • Kristijan Nedevski
   Kristijan Nedevski

   01.10.2022. 14:34

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер MT11550-PSW
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.163 MKD
  заштеда 30%
  3.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер MT21525-BK
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.272 MKD
  заштеда 20%
  4.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер MT21520-WM
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.272 MKD
  заштеда 20%
  4.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер MT11550-BK
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.303 MKD
  заштеда 30%
  3.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер MT13564-NTD
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.112 MKD
  заштеда 20%
  3.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер MT13564-PGL
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.112 MKD
  заштеда 20%
  3.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики M5740RSB
  6.072 MKD
  заштеда 20%
  7.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики M5740CBA
  5.272 MKD
  заштеда 20%
  6.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики M5740HR1
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  glas
  1
  4.952 MKD
  заштеда 20%
  6.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики M5740HL1
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  glas
  1
  4.952 MKD
  заштеда 20%
  6.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики M5740FY1
  5.672 MKD
  заштеда 20%
  7.090 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики M5740FM1
  5.672 MKD
  заштеда 20%
  7.090 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5