БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики NIKE AIR MAX TERRASCAPE 90 NN
NIKE Патики NIKE AIR MAX TERRASCAPE 90 NN
NIKE Патики NIKE AIR MAX TERRASCAPE 90 NN
NIKE Патики NIKE AIR MAX TERRASCAPE 90 NN
NIKE Патики NIKE AIR MAX TERRASCAPE 90 NN
NIKE Патики NIKE AIR MAX TERRASCAPE 90 NN
NIKE

NIKE Патики NIKE AIR MAX TERRASCAPE 90 NN

код на производ: DH4677-200
Prosečna ocena:
10.190 MKD
10.190 MKD
10.190 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
  45.5
 • 46
 • 47
  47
 • 47.5
  47.5
 • 48
  *
 • 48.5
  48.5
 • 49
  *
 • 49.5
  49.5
 • 38
  38
 • 38.5
  38.5
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
  41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Max Terrascape 90 се машки патики која го зајакнува Air Max дизајнот приспособувајќи го на природата. Го знаете ли чувството кога ќе се случи нешто возбудливо? Го зедовме тоа чувство и го вградивме во овие Nike патики. Тие обезбедуваат супериорна стабилност, неверојатно амортизирање и извонреден комфор. Цврсто ткаената ткаенина на горниот дел обезбедува оптимален проток на воздух, така што вашите стапала ќе останат свежи и суви во текот на целиот ден. Издржливата Crater пена ги прави погодни за сите терени. Останувајќи верен на своите корени, го има легендарниот WAFFLE ѓон кој обезбедува одлично држење и сигурност. Модерниот Swoosh знак покажува во кој светски познат спортски бренд имате доверба. Јазичето на петицата го олеснува облекувањето и соблекувањето на овие патики. Без разлика дали сте на градска прошетка или патување во природа, облечете ги овие Nike патики и уживајте во целодневната удобност и нивниот атрактивен дизајн.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Swoosh лого
 • Јазиче на пета
 • Crater пена
 • Врвки
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд NIKE
Пол За мажи
Основната поделба Обувки

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер CU4489-030
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DD5126-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CU4489-102
Prosecna ocena:
ocena
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.453 MKD
заштеда 30%
7.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CU3901-380
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики DM0033-100
Prosecna ocena:
ocene
2
glasa
2
11.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DM0033-002
Prosecna ocena:
ocena
1
glas
1
11.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DX8968-001
Prosecna ocena:
ocena
1
glas
1
9.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DM0033-001
10.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5