БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

PUMA Патики PUMA RS-FAST CLEAN
PUMA Патики PUMA RS-FAST CLEAN
PUMA Патики PUMA RS-FAST CLEAN
PUMA Патики PUMA RS-FAST CLEAN
PUMA Патики PUMA RS-FAST CLEAN
PUMA Патики PUMA RS-FAST CLEAN
PUMA Патики PUMA RS-FAST CLEAN
PUMA Патики PUMA RS-FAST CLEAN
PUMA Патики PUMA RS-FAST CLEAN
PUMA Патики PUMA RS-FAST CLEAN
PUMA

PUMA Патики PUMA RS-FAST CLEAN

код на производ: 385560-02
6.190 MKD
6.190 MKD
4.952 MKD
заштеда: 1.238 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 39
  39
 • 39.5
  *
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
  41
 • 41.5
  *
 • 42
 • 42.5
 • 43
 • 43.5
  *
 • 44
 • 44.5
  44.5
 • 45
 • 45.5
  *
 • 46
 • 46.5
  46.5
 • 47
  47
 • 47.5
  *
 • 48
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд PUMA
Пол За мажи
Основната поделба Обувки

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер 534721-01
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.843 MKD
заштеда 30%
5.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер 534376-76
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.423 MKD
заштеда 30%
4.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики 383175-02
Prosecna ocena:
ocene
2
glasa
2
5.173 MKD
заштеда 30%
7.390 MKD
големина
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
46
46.5
47
47.5
48
Sačuvano u omiljne
Патики 383175-01
Prosecna ocena:
ocene
4
glasa
4
5.173 MKD
заштеда 30%
7.390 MKD
големина
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
46
46.5
47
47.5
48
Sačuvano u omiljne
Патики 381000-02
7.090 MKD
големина
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
46
46.5
47
47.5
48