БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики Stan Smith Bonega
adidas Патики Stan Smith Bonega
adidas Патики Stan Smith Bonega
adidas Патики Stan Smith Bonega
adidas Патики Stan Smith Bonega
adidas Патики Stan Smith Bonega
adidas Патики Stan Smith Bonega
adidas Патики Stan Smith Bonega
adidas Патики Stan Smith Bonega
adidas Патики Stan Smith Bonega
adidas Патики Stan Smith Bonega
adidas Патики Stan Smith Bonega
adidas Патики Stan Smith Bonega
adidas Патики Stan Smith Bonega
adidas Патики Stan Smith Bonega
adidas Патики Stan Smith Bonega
adidas

adidas Патики Stan Smith Bonega

код на производ: GY9310
Prosečna ocena:
7.488 MKD
7.488 MKD
5.990 MKD
заштеда: 1.498 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
  *
 • 45 1/3
  *
 • 46
  *
 • 46 2/3
  *
 • 47 1/3
  *
 • 48
  *
 • 35 1/2
  *
 • 36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
  40 2/3
 • 41 1/3
  41 1/3
 • 42
  42
 • 42 2/3
  *
 • 43 1/3
  43 1/3
 • 44
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Stan Smith Bonega се женски lifestyle патики инспирирани од познатиот тенисер Стен Смит. Повеќе од 50 години, adidas Stan Smith колекциите ги поместуваат границите, а овој пар секако не е исклучок. Метално-златото брендирање им дава елегантен изглед на овие женски патики со платформа. Синтетичкиот горен дел совршено нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Патиките се одликуваат со плиток профил и класични врвки. Подигнатиот ѓон е дополнително нагласен со двослојната лента. Мезниот, луксузен синтетички горен дел создава совршена рамнотежа помеѓу естетиката и удобноста. Издржливиот и флексибилен гумен ѓон обезбедува одлично прилепување на сите површини. Облечете ги овие adidas патики и погледнете го светот од повисока перспектива.
Спецификација:

 • Женски патики со платформа – lifestyle
 • Синтетички горен дел со најмалку 50% рециклиран материјал
 • Плиток профил
 • Метално-златна брендирање
 • Гумени детали на горниот дел
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Пол За жени
  Основната поделба Обувки

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HK9653
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.270 MKD
  заштеда 20%
  4.088 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HJ7861
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.030 MKD
  заштеда 20%
  3.788 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H33587
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.950 MKD
  заштеда 20%
  3.688 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HN5899
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.190 MKD
  заштеда 20%
  3.988 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HE6875
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.990 MKD
  заштеда 20%
  4.988 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HJ7866
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.710 MKD
  заштеда 20%
  3.388 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики GY9343
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  glas
  1
  5.910 MKD
  заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GW7061
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  glas
  1
  6.470 MKD
  заштеда 20%
  8.088 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GX1840
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  glasa
  2
  6.070 MKD
  заштеда 20%
  7.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-