БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики ZX 22 BOOST
adidas Патики ZX 22 BOOST
adidas Патики ZX 22 BOOST
adidas Патики ZX 22 BOOST
adidas Патики ZX 22 BOOST
adidas Патики ZX 22 BOOST
adidas Патики ZX 22 BOOST
adidas Патики ZX 22 BOOST
adidas Патики ZX 22 BOOST
adidas Патики ZX 22 BOOST
adidas

adidas Патики ZX 22 BOOST

код на производ: GW8317
8.188 MKD
8.188 MKD
6.550 MKD
заштеда: 1.638 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
  *
 • 45 1/3
  *
 • 46
  *
 • 46 2/3
  *
 • 47 1/3
  *
 • 48
  *
 • 35 1/2
  *
 • 36
 • 36 2/3
  36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
 • 41 1/3
  41 1/3
 • 42
  42
 • 42 2/3
  *
 • 43 1/3
  43 1/3
 • 44
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Земајќи ги дизајнерските детали од ZX, adidas ZX 22 BOOST женските lifestyle патики се направени со употреба на виртуелна и проширена реалност. Овие патики се алатка за самоизразување за оние кои размислуваат за иднината и ги поместуваат границите, а притоа остануваат верни на своите корени. Обликуваните EVA перничиња ја нудат добропознатата удобност. adidas ZX 22 BOOST женските lifestyle патики се направени од рециклиран материјал, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзувањр
 • Горен дел од текстил и прошиен велур
 • Torsion систем
 • EVA среден ѓон
 • BOOST влошка во средниот ѓон
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Пол За жени
  Основната поделба Обувки

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HN8329
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.270 MKD
  заштеда 20%
  4.088 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CE1968
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.644 MKD
  заштеда 50%
  9.288 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  XXL
  XXS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер GN4775
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.442 MKD
  заштеда 30%
  3.488 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H33586
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.950 MKD
  заштеда 20%
  3.688 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HC4470
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.990 MKD
  заштеда 20%
  4.988 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H20431
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.190 MKD
  заштеда 20%
  3.988 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики GY9343
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  glas
  1
  5.910 MKD
  заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GW7061
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  glas
  1
  6.470 MKD
  заштеда 20%
  8.088 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GX1840
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  glasa
  2
  6.070 MKD
  заштеда 20%
  7.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-