БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики 327

код на производ: MS327PWA
Prosečna ocena:
4.4
glasa
ocene
3
(Оцени)
5.790 MKD
5.790 MKD
5.790 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
  44.5
 • 45
 • 45.5
  45.5
 • 46.5
  46.5
 • 47
  47
 • 47.5
  47.5
 • 48
  48
 • 49
  49
 • 49.5
  49.5
 • 50
  50
 • 38
  38
 • 38.5
  38.5
 • 39.5
  39.5
 • 40
 • 40.5
  40.5
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

New Balance 327 се машки lifestyle патики кои комбинираат модерен дизајн со ретро тркачко наследство. Тие се карактеризираат со ненадминлива удобност и лежерен стил. Самиот квалитет на изработка и материјалот од кој се направени сведочат за издржливоста на моделот. Лесната конструкција од велур/најлон нуди оптимална прозрачност за дополнителна удобност. Мрежестиот материјал обезбедува проток на воздух и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Современото горниште се одликува со елегантно големо лого за лежерен, ретро и модерен изглед. Погодни се за секојдневно носење и лесно се комбинираат со други делови од гардеробата. Издржливиот гумен ѓон обезбедува стабилност и издржливост на овие NB патики. Овие лежерни, New Balance 327 машки lifestyle патики се идеални за секој кој сака да го прифати минатото преку сегашниот стил.
Спецификација:

 • Машки патики – lifestyle
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Состав: мрежа 61%, кожа од велур 39%
 • Големо лого
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Возраст За возрасни
  Бренд NEW BALANCE
  Пол За мажи
  Основната поделба Обувки

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер MT13564-PGL
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер MT21525-BK
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.863 MKD
  заштеда 30%
  4.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер MT11550-BK
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер MT13564-NTD
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики MS327GRM
  Prosecna ocena:
  ocene
  4
  glasa
  4
  5.272 MKD
  заштеда 20%
  6.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики MS237EA
  Prosecna ocena:
  ocene
  4
  glasa
  4
  3.475 MKD
  заштеда 40%
  5.790 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики M5740CBA
  4.613 MKD
  заштеда 30%
  6.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики ML574HQ2
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  glas
  1
  3.774 MKD
  заштеда 40%
  6.290 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5