CLASSIC LEATHER
CLASSIC LEATHER
CLASSIC LEATHER
CLASSIC LEATHER
CLASSIC LEATHER
CLASSIC LEATHER
REEBOK

CLASSIC LEATHER

код на производ: CN2056
2.790 MKD
2.090 MKD
1.463 MKD
заштеда: 1.327 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  *
 • 1.5
  *
 • 10
  26.5
 • 2
  17
 • 2.5
  18
 • 3
  18.5
 • 3.5
  19
 • 4
  19.5
 • 4.5
  20
 • 5
  21
 • 5.5
  21.5
 • 6
  22
 • 6.5
  22.5
 • 7
  23.5
 • 7.5
  24
 • 8
  24.5
 • 8.5
  25
 • 9
  25.5
 • 9.5
  26
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За девојчиња
Возраст За бебе
Бренд REEBOK
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
2 17
3 18.5
4 19.5
4.5 20
5 21
6 22
7 23.5
7.5 24
8 24.5
8.5 25
9 25.5
9.5 26
10 26.5
2.5 18
3.5 19
5.5 21.5
6.5 22.5

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.592 MKD
4.490 MKD
4.392 MKD
5.490 MKD
3.992 MKD
4.990 MKD
5.432 MKD
6.790 MKD
string(0) ""
string(0) ""