БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики Crater Impact SE
NIKE Патики Crater Impact SE
NIKE Патики Crater Impact SE
NIKE Патики Crater Impact SE
NIKE Патики Crater Impact SE
NIKE Патики Crater Impact SE
NIKE Патики Crater Impact SE
NIKE Патики Crater Impact SE
NIKE Патики Crater Impact SE
NIKE Патики Crater Impact SE
NIKE

NIKE Патики Crater Impact SE

код на производ: DJ6308-100
Prosečna ocena:
7.790 MKD
7.790 MKD
6.232 MKD
заштеда: 1.558 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 44
 • 44.5
  44.5
 • 45
 • 45.5
  45.5
 • 46
  46
 • 47
  47
 • 47.5
  47.5
 • 48
  *
 • 48.5
  48.5
 • 49
  *
 • 49.5
  49.5
 • 38
  38
 • 38.5
  38.5
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Crater Impact SE се машки lifestyle патики. Секој дел од оваа патика што може да се направи од рециклирани материјали е направен. Горниот прозрачен дел му овозможува на стапалото да дише, а пенестиот среден ѓон ќе се погрижи секој чекор да биде преплавен со самодоверба и удобност.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Crater пена
 • Гумен ѓон
 • Swoosh лого
 • Прозрачно горниште

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Возраст За возрасни
  Бренд NIKE
  Пол За мажи
  Основната поделба Обувки
  Остави оценка

  • Veton Sadini
   Veton Sadini

   03.07.2022. 11:27

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DA7192-657
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.353 MKD
  заштеда 30%
  4.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DD4688-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.733 MKD
  заштеда 30%
  8.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU4489-661
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.313 MKD
  заштеда 30%
  7.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DA9818-104
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.592 MKD
  заштеда 20%
  4.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики DH7615-100
  9.790 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DH4638-001
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  glas
  1
  7.352 MKD
  заштеда 20%
  9.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DH4677-400
  8.152 MKD
  заштеда 20%
  10.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DV3489-100
  6.232 MKD
  заштеда 20%
  7.790 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5