БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW BALANCE Патики NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики NEW BALANCE 5740

код на производ: W5740GVC
6.590 MKD
6.590 MKD
5.272 MKD
заштеда: 1.318 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 41.5
  41.5
 • 42.5
  42.5
 • 43
  43
 • 43.5
  43.5
 • 44
  44
 • 45.5
  45.5
 • 33.5
  33.5
 • 34
  34
 • 34.5
  34.5
 • 35
  35
 • 36
  36
 • 36.5
  36.5
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 39
 • 40
 • 40.5
 • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд NEW BALANCE
Пол За жени
Основната поделба Обувки

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер WT13501-WDH
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.632 MKD
заштеда 20%
3.290 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер UT21502-PIE
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.093 MKD
заштеда 30%
2.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер WT11510-WT
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.138 MKD
заштеда 35%
3.290 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер WJ21501-BK
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.653 MKD
заштеда 30%
3.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики W5740GBA
6.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики WS327PAB
Prosecna ocena:
ocena
1
glas
1
5.790 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики WS327PAA
5.790 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики WS237PB
Prosecna ocena:
ocena
1
glas
1
4.152 MKD
заштеда 20%
5.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5