БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики W BLAZER LW PLATFORM SE NN
NIKE Патики W BLAZER LW PLATFORM SE NN
NIKE Патики W BLAZER LW PLATFORM SE NN
NIKE Патики W BLAZER LW PLATFORM SE NN
NIKE Патики W BLAZER LW PLATFORM SE NN
NIKE Патики W BLAZER LW PLATFORM SE NN
NIKE

NIKE Патики W BLAZER LW PLATFORM SE NN

код на производ: DJ6376-100
7.190 MKD
7.190 MKD
7.190 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 44.5
  *
 • 45.5
  *
 • 3.5
  *
 • 4
  *
 • 4.5
  *
 • 35
  35
 • 36
  36
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
  40.5
 • 41
  41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд NIKE
Пол За жени
Основната поделба Обувки

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер DJ7668-622
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.032 MKD
заштеда 20%
3.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DM6357-621
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.592 MKD
заштеда 20%
4.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DJ7665-219
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.272 MKD
заштеда 20%
4.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер BV3939-101
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.568 MKD
заштеда 35%
5.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики DO2194-001
10.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DH0775-200
7.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5