БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

PUMA Патики CALI DREAM
PUMA Патики CALI DREAM
PUMA Патики CALI DREAM
PUMA Патики CALI DREAM
PUMA Патики CALI DREAM
PUMA Патики CALI DREAM
PUMA Патики CALI DREAM
PUMA Патики CALI DREAM
PUMA Патики CALI DREAM
PUMA Патики CALI DREAM
PUMA Патики CALI DREAM
PUMA Патики CALI DREAM
PUMA

PUMA Патики CALI DREAM

код на производ: 383157-06
0 MKD
6.190 MKD
4.333 MKD
заштеда: 1.857 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35
  35
 • 35.5
  35.5
 • 36
 • 36.5
  *
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 39.5
  *
 • 40
 • 40.5
  40.5
 • 41
  41
 • 41.5
  *
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 44.5
  *
 • 45
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Puma CALI DREAM се удобни женски патики, наменети за секојдневно носење. Храбриот ретро стил сега добива модерна интерпретација и привлекува внимание со trendy деталите. Издржливиот горен дел е изработен од синтетика, кожа, велур и наследниот дух на традицијата на Puma патики. SoftFoam пената и удобната Puma-IN влошка обезбедуваат посебно чувство на удобност. TPU додатокот во средниот ѓон ја комплетира приказната за патиките од соништата. Puma создава спортски стил кој никого не остава рамнодушен. Овие женски патики се дел од таа урбана ретро спортска вибрација.
Спецификација:

 • Горен дел: синтетика, кожа
 • Гумен ѓон
 • Мека пена и удобна Puma-IN влошка
 • Врвки

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Возраст За возрасни
  Бренд PUMA
  Пол За жени
  Основната поделба Обувки

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 533474-02
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.843 MKD
  заштеда 30%
  5.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики 380784-01
  4.952 MKD
  заштеда 20%
  6.190 MKD
  големина
  35
  35.5
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45