IGNITE LIMITLESS SR NETFIT
PUMA

IGNITE LIMITLESS SR NETFIT

код на производ: 190962-02
7.390 MKD
5.912 MKD
4.138 MKD
заштеда: 3.252 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 37,5
  *
 • 38
  38
 • 38,5
  *
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 40,5
  *
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 42,5
  *
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 44,5
  *
 • 45
  45
 • 46
  46
 • 46,5
  *
 • 47
  47
 • 48
  *
 • 48,5
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд PUMA
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
38 38 24
39 39 25
40 40 25.5
41 41 26.5
42 42 27
43 43 28
44 44 28.5
45 45 29.5
46 46
47 47

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""