BASKET HEART LUNAR LUX JR
BASKET HEART LUNAR LUX JR
BASKET HEART LUNAR LUX JR
BASKET HEART LUNAR LUX JR
PUMA

BASKET HEART LUNAR LUX JR

код на производ: 365993-02
4.290 MKD
3.432 MKD
2.402 MKD
заштеда: 1.888 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  *
 • 10,5
  *
 • 11
  *
 • 11,5
  *
 • 12
  *
 • 12,5
  *
 • 3
  35.5
 • 3,5
  *
 • 4
  37
 • 4,5
  *
 • 5
  38
 • 5,5
  *
 • 6
  39
 • 6,5
  *
 • 7
  *
 • 7,5
  *
 • 8
  *
 • 8,5
  *
 • 9
  *
 • 9,5
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За девојчиња
Возраст За тинејџери
Бренд PUMA
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
5 38
3 35.5
4 37
6 39

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""