BASKET HEART LUNAR LUX JR
BASKET HEART LUNAR LUX JR
BASKET HEART LUNAR LUX JR
BASKET HEART LUNAR LUX JR
BASKET HEART LUNAR LUX JR
BASKET HEART LUNAR LUX JR
BASKET HEART LUNAR LUX JR
BASKET HEART LUNAR LUX JR
BASKET HEART LUNAR LUX JR
BASKET HEART LUNAR LUX JR
BASKET HEART LUNAR LUX JR
BASKET HEART LUNAR LUX JR
PUMA

BASKET HEART LUNAR LUX JR

код на производ: 365993-01
4.290 MKD
3.003 MKD
2.402 MKD
заштеда: 1.888 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  *
 • 10,5
  *
 • 11
  *
 • 11,5
  *
 • 12
  *
 • 12,5
  *
 • 3
  35.5
 • 3,5
  *
 • 4
  37
 • 4,5
  *
 • 5
  38
 • 5,5
  *
 • 6
  39
 • 6,5
  *
 • 7
  *
 • 7,5
  *
 • 8
  *
 • 8,5
  *
 • 9
  *
 • 9,5
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За девојчиња
Возраст За тинејџери
Бренд PUMA
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
5 38
3 35.5
4 37
6 39

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""