NIKE HUARACHE RUN (GS)
NIKE

NIKE HUARACHE RUN (GS)

код на производ: 654275-110
6.090 MKD
4.290 MKD
4.290 MKD
заштеда: 1.800 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1.5Y
  33
 • 10.5C
  27.5
 • 10C
  27
 • 11.5C
  *
 • 11C
  28
 • 12.5C
  30
 • 12C
  29.5
 • 13.5C
  *
 • 13C
  31
 • 1Y
  32
 • 2Y
  33.5
 • 3.5Y
  35.5
 • 3Y
  35
 • 4.5Y
  36.5
 • 4Y
  36
 • 5.5Y
  38
 • 5Y
  37.5
 • 6.5Y
  39
 • 6Y
  38.5
 • 7Y
  40
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За момчиња
Возраст За тинејџери
Бренд NIKE
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
11C 28 17
12C 29.5 18
13C 31 19
1Y 32 20
2Y 33.5 21
3Y 35 22
4Y 36 23
5Y 37.5 23.5
6Y 38.5 24
7Y 40 25
10C 27 16

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер 95A035-023
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.992 MKD
заштеда 20%
2.490 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер 957078-023
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.154 MKD
заштеда 40%
3.590 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер 95A125-023
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.723 MKD
заштеда 30%
3.890 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
string(0) ""
string(0) ""