БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CONVERSE Патики Gold Standard
CONVERSE Патики Gold Standard
CONVERSE Патики Gold Standard
CONVERSE Патики Gold Standard
CONVERSE Патики Gold Standard
CONVERSE Патики Gold Standard
CONVERSE Патики Gold Standard
CONVERSE Патики Gold Standard
CONVERSE Патики Gold Standard
CONVERSE Патики Gold Standard
CONVERSE

CONVERSE Патики Gold Standard

код на производ: 172889C
5.990 MKD
5.990 MKD
4.792 MKD
заштеда: 1.198 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 44
 • 44.5
 • 45
  45
 • 46
 • 46.5
  46.5
 • 12.5
  *
 • 48
  48
 • 48
  *
 • 49
  49
 • 49.5
  *
 • 50
  *
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 39.5
  39.5
 • 40
  40
 • 40.5
  41
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Converse Gold Standard се машки lifestyle патики со за поведри комбинации на облека. Модерни и софистицирани во секое време. Плиткиот профил и елегантниот гумен ѓон ќе ви овозможат елегантен стил, додека боите и дизајнот ќе се грижат за урбаниот дел. Кожниот горен дел овозможува долготрајност и квалитет, па можете целосно да се препуштите и уживате во светлите и сончеви денови.

 • Спецификација:
 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Converse лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Возраст За возрасни
  Бренд CONVERSE
  Пол За мажи
  Основната поделба Обувки