БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики 237

код на производ: WS237PB
Prosečna ocena:
4.8
glasa
ocene
2
(Оцени)
5.190 MKD
5.190 MKD
3.374 MKD
заштеда: 1.816 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 41.5
  41.5
 • 42.5
  42.5
 • 43
  43
 • 43.5
  43.5
 • 44
  44
 • 45.5
  45.5
 • 33.5
  33.5
 • 34
  34
 • 34.5
  34.5
 • 35
  35
 • 36
  36
 • 36.5
  36.5
 • 37
 • 37.5
  37.5
 • 38
 • 39
  39
 • 40
 • 40.5
 • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

NEW BALANCE 237 се женски lifestyle патики, наменети за сите дами кои го сакаат класичниот изглед на New Balance патиките. Овој редизајниран модел од 70-тите е парче кое никогаш не излегува од мода. За долготрајноста на моделот сведочат квалитетот на изработка и материјалот од кој се направени. Иако им недостига агресивниот дизајн од подоцнежните години, средниот EVA ѓон и аеродинамичниот горен дел нудат класична почетна точка на модниот boom. На ова треба да се додаде и предимензионираната N буква. Удобноста на овие патики е зголемена со продолжен среден ѓон. Издржливиот гумен ѓон обезбедува стабилност и долготрајност на овие NB патики. Изберете ги овие, впечатливо брендирани, NEW BALANCE 237 женски патики и уживајте во нивната удобност.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Врзување со врвки
 • Плиток профил
 • EVA пена за удобност
 • Предимензионирана N буква
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Возраст За возрасни
  Бренд NEW BALANCE
  Пол За жени
  Основната поделба Обувки
  Остави оценка

  • Cvetanka Risteska
   Cvetanka Risteska

   03.07.2022. 09:57

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер WT13501-BK
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер WT13501-WDH
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер WT11510-WT
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер WT13500-WDH
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики W5740GBA
  4.612 MKD
  заштеда 30%
  6.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики WS327PAA
  Prosecna ocena:
  ocene
  4
  glasa
  4
  5.790 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики W5740GVC
  4.612 MKD
  заштеда 30%
  6.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики WL574WH2
  5.290 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5