БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики Forum Bold
adidas Патики Forum Bold
adidas Патики Forum Bold
adidas Патики Forum Bold
adidas Патики Forum Bold
adidas Патики Forum Bold
adidas Патики Forum Bold
adidas Патики Forum Bold
adidas Патики Forum Bold
adidas Патики Forum Bold
adidas

adidas Патики Forum Bold

код на производ: GX6170
6.788 MKD
6.788 MKD
5.430 MKD
заштеда: 1.358 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 44 2/3
  *
 • 45 1/3
  *
 • 46
  *
 • 46 2/3
  *
 • 47 1/3
  *
 • 48
  *
 • 35 1/2
  *
 • 36
 • 36 2/3
  36 2/3
 • 37 1/3
  37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
  40
 • 40 2/3
  40 2/3
 • 41 1/3
 • 42
  42
 • 42 2/3
  *
 • 43 1/3
  43 1/3
 • 44
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas FORUM BOLD се женски lifestyle патики, дизајнирани во '84 година да владеат на кошаркарскиот терен. Денес, овие патики владеат со улиците и урбаниот стил со препознатлива adidas автентичност. Бидете храбри и носете ги драматично издигнатите платформи и сигурно нема да останете незабележани. Тие се дизајнирани за оние кои се приврзани кон уличната мода. Овие женски патики се направени од рециклирани материјали и ја прикажуваат нашата амбиција да се ослободиме од пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток модел
 • Врзување
 • Кожен горен дел
 • Гумен ѓон
 • Рециклирани материјали

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Пол За жени
  Основната поделба Обувки

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H18042
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  заштеда 30%
  3.988 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер GN4773
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.202 MKD
  заштеда 35%
  3.388 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FM3288
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.213 MKD
  заштеда 40%
  3.688 MKD
  големина
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H33587
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.582 MKD
  заштеда 30%
  3.688 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики GZ6379
  5.430 MKD
  заштеда 20%
  6.788 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-