БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

PUMA Патики PUMA MAYZE GLOW WNS
PUMA Патики PUMA MAYZE GLOW WNS
PUMA Патики PUMA MAYZE GLOW WNS
PUMA Патики PUMA MAYZE GLOW WNS
PUMA Патики PUMA MAYZE GLOW WNS
PUMA Патики PUMA MAYZE GLOW WNS
PUMA Патики PUMA MAYZE GLOW WNS
PUMA Патики PUMA MAYZE GLOW WNS
PUMA Патики PUMA MAYZE GLOW WNS
PUMA Патики PUMA MAYZE GLOW WNS
PUMA

PUMA Патики PUMA MAYZE GLOW WNS

код на производ: 383684-01
6.790 MKD
6.790 MKD
6.790 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 35
  35
 • 35.5
  35.5
 • 36
  36
 • 36.5
  *
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
  39
 • 39.5
  *
 • 40
 • 40.5
 • 41
  41
 • 41.5
  *
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд PUMA
Пол За жени
Основната поделба Обувки

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики 380784-01
6.190 MKD
големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Патики 375072-37
6.190 MKD
големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Патики 381654-02
4.952 MKD
заштеда 20%
6.190 MKD
големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Патики 381899-01
6.152 MKD
заштеда 20%
7.690 MKD
големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
45