БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

PUMA Патики Future Rider Displaced
PUMA Патики Future Rider Displaced
PUMA Патики Future Rider Displaced
PUMA Патики Future Rider Displaced
PUMA Патики Future Rider Displaced
PUMA Патики Future Rider Displaced
PUMA Патики Future Rider Displaced
PUMA Патики Future Rider Displaced
PUMA Патики Future Rider Displaced
PUMA Патики Future Rider Displaced
PUMA Патики Future Rider Displaced
PUMA Патики Future Rider Displaced
PUMA

PUMA Патики Future Rider Displaced

код на производ: 383148-01
5.590 MKD
5.590 MKD
4.472 MKD
заштеда: 1.118 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 39
  39
 • 39.5
  *
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
  41
 • 41.5
  *
 • 42
 • 42.5
 • 43
  43
 • 43.5
  *
 • 44
 • 44.5
  44.5
 • 45
 • 45.5
  *
 • 46
 • 46.5
  46.5
 • 47
  47
 • 47.5
  *
 • 48
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Преиспитајте ја идејата за тоа што е можно во Puma Future Rider Displaced машките lifestyle патики. Инспирирани од технологијата, овие патики се нов член на колекцијата Future Rider. Класичниот Rider дизајн е освежен со омбре акценти, елегантно спортско горниште и врвен комфор на средниот IMEVA ѓон, за лесен чекор и неверојатна удобност.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување со врвка
 • Најлонски горен дел со слоеви од велур, синтетичка кожа и нубук кожа
 • Среден ѓон - IMEVA
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Возраст За возрасни
  Бренд PUMA
  Пол За мажи
  Основната поделба Обувки

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 534376-76
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.912 MKD
  заштеда 20%
  4.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 534721-01
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.392 MKD
  заштеда 20%
  5.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики 383175-02
  5.912 MKD
  заштеда 20%
  7.390 MKD
  големина
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  45.5
  46
  46.5
  47
  47.5
  48
  Sačuvano u omiljne
  Патики 383175-01
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  glas
  1
  5.912 MKD
  заштеда 20%
  7.390 MKD
  големина
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  45.5
  46
  46.5
  47
  47.5
  48
  Sačuvano u omiljne
  Патики 383590-03
  5.432 MKD
  заштеда 20%
  6.790 MKD
  големина
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  45.5
  46
  46.5
  47
  47.5
  48
  Sačuvano u omiljne
  Патики 383590-02
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  glas
  1
  6.790 MKD
  големина
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  45.5
  46
  46.5
  47
  47.5
  48