БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

PUMA Патики RS-Z Core
PUMA Патики RS-Z Core
PUMA Патики RS-Z Core
PUMA Патики RS-Z Core
PUMA Патики RS-Z Core
PUMA Патики RS-Z Core
PUMA Патики RS-Z Core
PUMA Патики RS-Z Core
PUMA Патики RS-Z Core
PUMA Патики RS-Z Core
PUMA

PUMA Патики RS-Z Core

код на производ: 383590-03
6.790 MKD
6.790 MKD
5.432 MKD
заштеда: 1.358 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 39
  39
 • 39.5
  *
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
  41
 • 41.5
  *
 • 42
 • 42.5
 • 43
 • 43.5
  *
 • 44
  44
 • 44.5
  44.5
 • 45
 • 45.5
  *
 • 46
  46
 • 46.5
  46.5
 • 47
  47
 • 47.5
  *
 • 48
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Puma RS-Z Core се унисекс патики за возрасни чиј дизајн е инспириран од спортот, но е наменет за улица. Острата силуета и исклучително смелите бои носат модерен стил кој ќе ве издвои од толпата. Мрежестиот материјал на горништето овозможува оптимален проток на воздухот, додека кожните зајакнувања придонесуваат за врвен дизајн. Puma, како светски лидер во индустријата за спортски обувки, има значајно влијание врз модерниот начин на живот. Бидете препознатливи на улиците во овие патики со високи перформанси кои зрачат со модерен стил.
Спецификација:

 • Унисекс патики за возрасни
 • Мрежест горен дел
 • Кожни засилувања на горниот дел
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Возраст За возрасни
  Бренд PUMA
  Пол За мажи
  Основната поделба Обувки

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 534376-76
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.423 MKD
  заштеда 30%
  4.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 534721-01
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.843 MKD
  заштеда 30%
  5.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики 385560-02
  4.952 MKD
  заштеда 20%
  6.190 MKD
  големина
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  45.5
  46
  46.5
  47
  47.5
  48
  Sačuvano u omiljne
  Патики 383175-02
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  glasa
  2
  5.173 MKD
  заштеда 30%
  7.390 MKD
  големина
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  45.5
  46
  46.5
  47
  47.5
  48
  Sačuvano u omiljne
  Патики 383175-01
  Prosecna ocena:
  ocene
  3
  glasa
  3
  5.173 MKD
  заштеда 30%
  7.390 MKD
  големина
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  45.5
  46
  46.5
  47
  47.5
  48
  Sačuvano u omiljne
  Патики 381000-02
  7.090 MKD
  големина
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  45.5
  46
  46.5
  47
  47.5
  48