БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики 5740

код на производ: M5740CBA
6.590 MKD
6.590 MKD
6.590 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
 • 46.5
  46.5
 • 47
  47
 • 47.5
  47.5
 • 48
  48
 • 49
  49
 • 49.5
  49.5
 • 50
  50
 • 38
  38
 • 38.5
  38.5
 • 39.5
  39.5
 • 40
 • 40.5
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

NEW BALANCE 5740 се машки lifestyle патики кои се карактеризираат со класичен профил со чисти дизајнерски линии и стилизирана комбинација на бои. Со модерен комфор и изглед кој останува верен на автентичниот, овие патики внесуваат суптилна спортска вибрација во секоја комбинација на облека. Горниот дел од велур цврсто го држи стапалото, а мрежестиот материјал обезбедува оптимален проток на воздух и ги одржува стапалата суви и свежи. Уникатниот среден ѓон го комбинира продолжениот изглед на класичниот дизајн 574 модел, со детали инспирирани од технологијата на 9s. Инспириран од богатото наследство на брендот, доби модерен моментум, што го прави овој топ модел совршен моден детал за вашите лежерни комбинации на облека. Пронајдете го вашиот идеален баланс на удобност и стил во New Balance 5740 lifestyle патики.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Горен дел: текстил, кожа
 • Продолжен среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Возраст За возрасни
  Бренд NEW BALANCE
  Пол За мажи
  Основната поделба Обувки

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер MT21525-BK
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.272 MKD
  заштеда 20%
  4.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер MT13564-PGL
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.112 MKD
  заштеда 20%
  3.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер MT11550-BK
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.303 MKD
  заштеда 30%
  3.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер MT21520-WM
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.272 MKD
  заштеда 20%
  4.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики CM997HPK
  6.290 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5