БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE
CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE
CONVERSE

CONVERSE Патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE

код на производ: 572898C
5.990 MKD
5.990 MKD
5.990 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 41.5
  41.5
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
 • 43.5
  *
 • 45
  *
 • 45
  *
 • 3
  *
 • 3.5
  *
 • 36.5
  36.5
 • 37
  37
 • 37.5
  37.5
 • 36
 • 36.5
  36.5
 • 37
 • 37.5
 • 38.5
 • 39
 • 39.5
 • 40
 • 41
  41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд CONVERSE
Пол За жени
Основната поделба Обувки

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики 162062C
5.290 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5