БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

PUMA Патики Cruise Rider
PUMA Патики Cruise Rider
PUMA Патики Cruise Rider
PUMA Патики Cruise Rider
PUMA Патики Cruise Rider
PUMA Патики Cruise Rider
PUMA Патики Cruise Rider
PUMA Патики Cruise Rider
PUMA Патики Cruise Rider
PUMA Патики Cruise Rider
PUMA Патики Cruise Rider
PUMA Патики Cruise Rider
PUMA

PUMA Патики Cruise Rider

код на производ: 375072-29
6.190 MKD
6.190 MKD
4.952 MKD
заштеда: 1.238 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 35
  35
 • 35.5
  35.5
 • 36
 • 36.5
  *
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 39.5
  *
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
  41
 • 41.5
  *
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Puma CRUISE RIDER се женски патики за секојдневно носење, кои внесуваат спортска елеганција во вашиот стил. Исклучителната удобност и неверојатните перформанси се составен дел од препознатливиот Rider стил на Puma. Инспирирани од старите автомобили, овие патики се спој на традиција и атрактивни иновации. Врвот на атрактивниот изглед е комбинација од различни материјали, кожа, еко кожа, велур, синтетика, текстил. Издржливоста и цврстината се императиви. Во прилог на тоа е и фактот што овие патики можете да ги носите речиси цела година. Интересната комбинација на бои сигурно ќе привлече внимание. Мекиот среден ѓон и лесната конструкција ќе ве воодушеват и ќе внесат нова димензија на леснотија во вашето секојдневие. Puma создава уникатен спортски стил кој никого не остава рамнодушен.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Горен дел: кожа, еко кожа, велур, синтетика, текстил
 • Гумен ѓон
 • Врзување со врвки

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Возраст За возрасни
  Бренд PUMA
  Пол За жени
  Основната поделба Обувки

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 533474-02
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.392 MKD
  заштеда 20%
  5.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики 383157-01
  4.952 MKD
  заштеда 20%
  6.190 MKD
  големина
  35
  35.5
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  44
  45
  Sačuvano u omiljne
  Патики 380784-01
  4.952 MKD
  заштеда 20%
  6.190 MKD
  големина
  35
  35.5
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  44
  45
  Sačuvano u omiljne
  Патики 381000-02
  5.672 MKD
  заштеда 20%
  7.090 MKD
  големина
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  45.5
  46
  46.5
  47
  47.5
  48
  Sačuvano u omiljne
  Патики 381899-01
  6.152 MKD
  заштеда 20%
  7.690 MKD
  големина
  35
  35.5
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  44
  45