БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE

NIKE Патики Air Max 270

код на производ: DQ0968-001
провери достапност
Одреди величина
 • 33
  33
 • 10.5
  *
 • 11.5
  *
 • 28
  *
 • 12.5
  *
 • 29.5
  29.5
 • 13.5
  *
 • 31
  31
 • 32
  32
 • 34
  24
 • 33.5
  *
 • 35.5
  35.5
 • 35
  35
 • 36.5
  36.5
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 37.5
  37.5
 • 39
  39
 • 38.5
  38.5
 • 40
  40
Зачувај

Nike Air Max 270 детските патики носат подобрена Air единица што ја апсорбира и враќа енергијата со секој чекор. Подобрени за модерен комфор, овие патики ги задржуваат деталите на оригиналниот модел - Air Max 180 од 1991 година. Растегливото текстилно горниште со систем на врзување лесно се прилагодува на анатомијата на детските стапала. Max Air единицата на петата обезбедува удобност и енергија за целодневно движење. Моделот е лесен и удобен, па затоа е одличен избор за активните детски стапала.
Спецификација:

 • Детски патики за мали деца – lifestyle
 • Плиток профил / врзување
 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Max Air единица
 • Гумен ѓон низ цела должина

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Возраст За тинејџери
  Бренд NIKE
  Пол За момчиња
  Основната поделба Обувки

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU9223-326
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.843 MKD
  заштеда 30%
  5.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DJ5494-476
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU9223-407
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.312 MKD
  заштеда 20%
  5.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 95B146-B55
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.712 MKD
  заштеда 20%
  3.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики DJ0449-001
  9.590 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y