БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики Air Max 95
NIKE Патики Air Max 95
NIKE Патики Air Max 95
NIKE Патики Air Max 95
NIKE Патики Air Max 95
NIKE Патики Air Max 95
NIKE Патики Air Max 95
NIKE Патики Air Max 95
NIKE Патики Air Max 95
NIKE Патики Air Max 95
NIKE

NIKE Патики Air Max 95

код на производ: DH1632-100
11.490 MKD
11.490 MKD
8.043 MKD
заштеда: 3.447 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 44.5
  *
 • 45.5
  *
 • 3.5
  *
 • 4
  *
 • 4.5
  *
 • 35.5
  35
 • 36
  36
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
  40.5
 • 41
  41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Инспирирани од човечкото тело и спортската естетика на 90-тите, Nike Air Max 95 женските патики комбинираат неверојатна удобност со стил по кој сите се вртат. Легендарните странични панели претставуваат сила и имаат свежи бои и видливи воздушни единици во петицата и предниот дел на стапалото, кои носат удобност. Оригинално дизајнирана за тркачки перформанси, единицата Air Max обезбедува мека, трајна удобност. Мрежестото, прозрачно горниште е зајакнато со слоеви од вистинска и вештачка кожа, за висока вентилација и класичен Nike изглед. Пенестиот среден ѓон има жлебови, за чувство на удобност што го ослободува секој ваш чекор. Иновативниот систем на врзување го олеснува облекувањето и соблекувањето.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Иновативен систем на врзување
 • Air Max единица
 • Мрежесто, прозрачно горниште со слоеви од вистинска и вештачка кожа
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон
 • Боја: бела

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Возраст За возрасни
  Бренд NIKE
  Пол За жени
  Основната поделба Обувки

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DM6357-621
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.592 MKD
  заштеда 20%
  4.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ5097-530
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.592 MKD
  заштеда 20%
  4.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер BV4741-606
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.236 MKD
  заштеда 60%
  8.090 MKD
  големина
  2XL
  3XL
  4XL
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CW4296-063
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.552 MKD
  заштеда 20%
  8.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики CI0919-117
  8.990 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DH4090-002
  14.990 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики CI7523-009
  9.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики CI0919-115
  8.990 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5