БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики AIR ZOOM-TYPE
NIKE Патики AIR ZOOM-TYPE
NIKE Патики AIR ZOOM-TYPE
NIKE Патики AIR ZOOM-TYPE
NIKE Патики AIR ZOOM-TYPE
NIKE Патики AIR ZOOM-TYPE
NIKE Патики AIR ZOOM-TYPE
NIKE Патики AIR ZOOM-TYPE
NIKE Патики AIR ZOOM-TYPE
NIKE Патики AIR ZOOM-TYPE
NIKE

NIKE Патики AIR ZOOM-TYPE

код на производ: CV2220-401
10.190 MKD
10.190 MKD
7.643 MKD
заштеда: 2.547 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 44
  44
 • 44.5
  44.5
 • 45
  45
 • 45.5
  45.5
 • 46
  46
 • 47
  47
 • 47.5
  47.5
 • 48
  *
 • 48.5
  48.5
 • 49
  *
 • 49.5
  49.5
 • 38
  38
 • 38.5
  38.5
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
  43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike AIR ZOOM-TYPE се машки lifestyle патики, дизајнирани да ја продолжат традицијата на предизвиците и новите иновации. Горниот дел е изработен од цврст текстил отпорен на абење, што му овозможува на вашето стапало да дише, а во исто време нуди максимална поддршка. Мекиот среден ѓон е изработен од CushIon пена, а покрај тоа има видливи воздушни перничиња кои ќе го амортизираат секој ваш чекор. Единицата Air Zoom на пределот на петицата и прстите обезбедува удобност на перницата, која се ослободува секогаш кога ќе ја допрете површината. Цврстата потпетица обезбедува сигурно, постабилно држење. Рефлектирачките детали, кои го претставуваат фокусот на Nike на иновациите, ги прават многу интересни и впечатливи. Зачекорете во светот на урбаната мода и стил со Nike AIR ZOOM-TYPE SE машките lifestyle патики.
Спецификација:

 • Машки патики за секојдневно носење
 • Горен дел: текстил
 • Среден ѓон од CushIon пена
 • Флексибилен ѓон за различни површини и временски услови

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Возраст За возрасни
  Бренд NIKE
  Пол За мажи
  Основната поделба Обувки

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CZ9903-383
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.792 MKD
  заштеда 20%
  8.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DA9818-222
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.592 MKD
  заштеда 20%
  4.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU4489-825
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.232 MKD
  заштеда 20%
  7.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DA7180-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.263 MKD
  заштеда 30%
  6.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики DQ8768-100
  6.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DM0011-100
  11.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DJ6188-100
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DH7751-100
  6.790 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5