БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики Air Force 1 High Utility 2.0
NIKE Патики Air Force 1 High Utility 2.0
NIKE Патики Air Force 1 High Utility 2.0
NIKE Патики Air Force 1 High Utility 2.0
NIKE Патики Air Force 1 High Utility 2.0
NIKE Патики Air Force 1 High Utility 2.0
NIKE Патики Air Force 1 High Utility 2.0
NIKE Патики Air Force 1 High Utility 2.0
NIKE

NIKE Патики Air Force 1 High Utility 2.0

код на производ: DC3584-001
8.890 MKD
8.890 MKD
8.890 MKD
заштеда: 0 MKD
провери достапност
Одреди величина
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 44.5
  *
 • 45.5
  *
 • 3.5
  *
 • 4
  *
 • 4.5
  *
 • 35
  35
 • 36
  36
 • 36.5
  36.5
 • 37.5
  37.5
 • 38
  38
 • 38.5
  38.5
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
  41
Зачувај

Nike Air Force 1 High Utility 2.0 се женски длабоки патики од познатата колекција Air Force 1. Дизајнот на овие патики е инспириран од војнички стил. Нивниот кожен горен дел е изработен од водоотпорен материјал. Издржливиот гумен ѓон е прилагоден на зимски услови и нерамен терен. Ременот на глуждот е исто така направен во војнички стил. Игнорирајте го лошото време, прошетајте се Nike Air Force 1 High Utility 2.0. женските длалбоки патики.
Спецификација:

 • Кожен горен дел
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Возраст За возрасни
  Бренд NIKE
  Пол За жени
  Основната поделба Обувки

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер BV3455-063
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.345 MKD
  заштеда 50%
  6.690 MKD
  големина
  2XL
  3XL
  4XL
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DD5417-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.073 MKD
  заштеда 30%
  4.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DJ7668-397
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.592 MKD
  заштеда 20%
  4.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ5096-530
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.272 MKD
  заштеда 20%
  4.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики DM2362-100
  11.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DO2194-001
  10.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5