NEW BALANCE W 247
NEW BALANCE

NEW BALANCE W 247

код на производ: WRL247WM
5.790 MKD
4.632 MKD
2.779 MKD
заштеда: 3.011 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  41.5
 • 10,5
  42.5
 • 11
  43
 • 11,5
  43.5
 • 12
  44
 • 12,5
  44.5
 • 5
  35.5
 • 5,5
  36
 • 6
  36.5
 • 6,5
  37
 • 7
  37.5
 • 7,5
  38
 • 8
  39
 • 8,5
  40
 • 9
  40.5
 • 9,5
  41
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд NEW BALANCE
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
10 41.5 27
11 43 28
12 44 29
5 35.5 22
6 36.5 23
7 37.5 24
8 39 25
9 40.5 26
5,5 36 22.5
6,5 37 23.5
7,5 38 24.5
8,5 40 25.5
9,5 41 26.5
10,5 42.5 27.5
11,5 43.5 28.5
11,5 28.5
12,5 44.5 29.5

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""