БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики W AF1 HI UT 2.0
NIKE Патики W AF1 HI UT 2.0
NIKE Патики W AF1 HI UT 2.0
NIKE Патики W AF1 HI UT 2.0
NIKE Патики W AF1 HI UT 2.0
NIKE Патики W AF1 HI UT 2.0
NIKE Патики W AF1 HI UT 2.0
NIKE Патики W AF1 HI UT 2.0
NIKE Патики W AF1 HI UT 2.0
NIKE Патики W AF1 HI UT 2.0
NIKE Патики W AF1 HI UT 2.0
NIKE Патики W AF1 HI UT 2.0
NIKE Патики W AF1 HI UT 2.0
NIKE Патики W AF1 HI UT 2.0
NIKE

NIKE Патики W AF1 HI UT 2.0

код на производ: DC3584-100
провери достапност
Одреди величина
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 44.5
  *
 • 45.5
  *
 • 3.5
  *
 • 4
  *
 • 4.5
  *
 • 35
  35
 • 36
  36
 • 36.5
  36.5
 • 37.5
  37.5
 • 38
  38
 • 38.5
  38.5
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
  41
Зачувај

Nike Air Force 1 High Utility 2.0 се женски длабоки патики од познатата колекција Air Force 1. Дизајнот на овие патики е инспириран од војнички стил. Нивниот кожен горен дел е изработен од водоотпорен материјал. Издржливиот гумен ѓон е погоден за зимски услови и нерамни терени. Ременот околу глуждот е исто така направен во војнички стил. Игнорирајте го лошото време и тргнете во акција во Nike Air Force 1 High Utility 2.0. женските длабоки патики.

Спецификација:

 • Кожен горен дел
 • Гумен ѓон
 • Боја: Бела
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд NIKE
Пол За жени
Основната поделба Обувки

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер DJ6393-320
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.353 MKD
заштеда 30%
4.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DM6125-601
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.872 MKD
заштеда 20%
6.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DD5133-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.390 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер BV3455-063
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.345 MKD
заштеда 50%
6.690 MKD
големина
2XL
3XL
4XL
L
M
S
XL
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики DM2362-100
11.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DO2194-001
10.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5