БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики Nizza Platform
adidas Патики Nizza Platform
adidas Патики Nizza Platform
adidas Патики Nizza Platform
adidas Патики Nizza Platform
adidas Патики Nizza Platform
adidas Патики Nizza Platform
adidas Патики Nizza Platform
adidas Патики Nizza Platform
adidas Патики Nizza Platform
adidas

adidas Патики Nizza Platform

код на производ: FV5322
3.988 MKD
3.988 MKD
3.988 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 44 2/3
  *
 • 45 1/3
  *
 • 46
  *
 • 46 2/3
  *
 • 47 1/3
  *
 • 48
  *
 • 35 1/2
  *
 • 36
  36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
  37 1/3
 • 38
  38
 • 38 2/3
  38 2/3
 • 39 1/3
  39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
  40 2/3
 • 41 1/3
  41 1/3
 • 42
  42
 • 42 2/3
  *
 • 43 1/3
  43 1/3
 • 44
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas NIZZA PLATFORM женските патикисе модерни патики со опуштени, спортски и урбани вибрации. Што е заедничко за тесните фармерки и широките здолништа? И двете комбинации изгледаат фантастично со trendy платформи како што ги поседуваат adidas NIZZA PLATFORM женските патики. Со нив секоја ваша комбинација ќе ја подигнете на повисоко ниво. Вулканизираниот гумен ѓон ви дава цврсто чувство под нозете каде и да одите.

Спецификација:

 • Женски патики - lifestyle
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Текстилен горен дел
 • EVA влошка
 • Вулканизирана платформа
 • Боја: Бела
 •  

карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд adidas
Пол За жени
Основната поделба Обувки

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер GN4775
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.442 MKD
заштеда 30%
3.488 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер GN2953
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
заштеда 30%
3.688 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер HE6875
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.990 MKD
заштеда 20%
4.988 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер H33587
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
заштеда 30%
3.688 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики GZ6379
5.430 MKD
заштеда 20%
6.788 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-