БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики Nizza Platform
adidas Патики Nizza Platform
adidas Патики Nizza Platform
adidas Патики Nizza Platform
adidas Патики Nizza Platform
adidas Патики Nizza Platform
adidas Патики Nizza Platform
adidas Патики Nizza Platform
adidas Патики Nizza Platform
adidas Патики Nizza Platform
adidas

adidas Патики Nizza Platform

код на производ: FY2783
4.588 MKD
4.588 MKD
3.670 MKD
заштеда: 918 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 44 2/3
  *
 • 45 1/3
  *
 • 46
  *
 • 46 2/3
  *
 • 47 1/3
  *
 • 48
  *
 • 35 1/2
  *
 • 36
  36
 • 36 2/3
  36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
  38
 • 38 2/3
  38 2/3
 • 39 1/3
  39 1/3
 • 40
  40
 • 40 2/3
  40 2/3
 • 41 1/3
  41 1/3
 • 42
  42
 • 42 2/3
  *
 • 43 1/3
  43 1/3
 • 44
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas NIZZA PLATFORM MID женските lifestyle патики се подем на легендарен модел. Овие патики го задржаа својот оригинален изглед, но сега уште повеќе се истакнуваат со задебелената платформа.
Спецификација

 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Текстилен горен дел
 • Вулканизирана гумена платформа
 • Боја: црна, бела

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Пол За жени
  Основната поделба Обувки

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HE6875
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.990 MKD
  заштеда 20%
  4.988 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер GN2953
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.582 MKD
  заштеда 30%
  3.688 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HF7477
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.710 MKD
  заштеда 20%
  3.388 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HE6950
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.190 MKD
  заштеда 20%
  3.988 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики GZ6379
  5.430 MKD
  заштеда 20%
  6.788 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-