БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики AIR VAPORMAX 2021 FK
NIKE Патики AIR VAPORMAX 2021 FK
NIKE Патики AIR VAPORMAX 2021 FK
NIKE Патики AIR VAPORMAX 2021 FK
NIKE Патики AIR VAPORMAX 2021 FK
NIKE Патики AIR VAPORMAX 2021 FK
NIKE Патики AIR VAPORMAX 2021 FK
NIKE Патики AIR VAPORMAX 2021 FK
NIKE Патики AIR VAPORMAX 2021 FK
NIKE Патики AIR VAPORMAX 2021 FK
NIKE

NIKE Патики AIR VAPORMAX 2021 FK

код на производ: DC9394-001
14.890 MKD
14.890 MKD
14.890 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 44
  44
 • 44.5
  44.5
 • 45
  45
 • 45.5
  45.5
 • 46
 • 47
  47
 • 47.5
  47.5
 • 48
  *
 • 48.5
  48.5
 • 49
  *
 • 49.5
  49.5
 • 38
  38
 • 38.5
  38.5
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 42.5
 • 43
  43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Vapormax 2021 се врвни машки патики од линијата Air Max. Овие патики привлекуваат со својата удобност и леснотија на секој чекор. Ултра модерниот дизајн се комбинира со спортската функционалност. Горниот дел на патиките е изработен од FlyKnit беспрекорен лесен материјал, а зајакнатата потпетица дава поголема стабилност. Технологијата Vapor Max Air носи меко и лесно чувство и исклучителна удобност. Најлесното, најфлексибилното едноделно воздушно перниче се протега од прсти до пети и го ублажува секој чекор како ниеден друг пар патики. Брзиот систем на врзување ви овозможува лесно и брзо да тргнете во акција. Овие патики се одличен избор за сите вас кои имате активен животен стил. Можете да ги носите при различни секојдневни активности. Во нив сигурно ќе ви биде удобно во текот на целиот ден. Тие се направени од најмалку 50% рециклирани материјали.

Спецификација:

 • Горен дел: FlyKnit
 • Vapor Max Air
 • Воздушно перниче
 • Гумен ѓон
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд NIKE
Пол За мажи
Основната поделба Обувки

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер DD6383-661
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.773 MKD
заштеда 30%
5.390 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CU4489-661
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.313 MKD
заштеда 30%
7.590 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DB6481-333
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CZ9903-383
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.792 MKD
заштеда 20%
8.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики DA0418-100
11.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CV8122-003
8.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DD1068-105
8.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5