БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики AIR MAX DAWN
NIKE Патики AIR MAX DAWN
NIKE Патики AIR MAX DAWN
NIKE Патики AIR MAX DAWN
NIKE Патики AIR MAX DAWN
NIKE Патики AIR MAX DAWN
NIKE Патики AIR MAX DAWN
NIKE Патики AIR MAX DAWN
NIKE

NIKE Патики AIR MAX DAWN

код на производ: DJ3624-400
7.490 MKD
7.490 MKD
5.243 MKD
заштеда: 2.247 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 44
 • 44.5
  44.5
 • 45
  45
 • 45.5
  45.5
 • 46
  46
 • 47
  47
 • 47.5
  47.5
 • 48
  *
 • 48.5
  48.5
 • 49
  *
 • 49.5
  49.5
 • 38
  38
 • 38.5
  38.5
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
 • 43
  43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Вкоренети во спортското DNK, Nike Air Max Dawn машките патики имаат елегантен горен дел кој е направен од рециклирани материјали. Мекиот велур и прозрачниот горен дел ги мешаат винтиџ вибрациите со модерниот дизајн на средниот ѓон и петицата. Сошиените слоеви даваат супериорен стил на спортско наследство што веќе добро го знаете и го сакате. Новиот ѓон со специфична шара обезбедува добро прилепување на површините, издржливост и уникатна естетика, која го омекнува секој чекор.

Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел: антилоп
 • Air Max единица
 • Пенeст среден ѓон
 • Гумен ѓон
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд NIKE
Пол За мажи
Основната поделба Обувки

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер DC9639-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.592 MKD
заштеда 20%
4.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CZ9903-383
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.792 MKD
заштеда 20%
8.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DH9019-222
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DA4223-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.952 MKD
заштеда 20%
6.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики DA0418-100
11.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CV8122-003
8.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DD1068-105
8.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5