БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики NIKE AIR MAX 95 ESSENTIAL
NIKE Патики NIKE AIR MAX 95 ESSENTIAL
NIKE Патики NIKE AIR MAX 95 ESSENTIAL
NIKE Патики NIKE AIR MAX 95 ESSENTIAL
NIKE Патики NIKE AIR MAX 95 ESSENTIAL
NIKE Патики NIKE AIR MAX 95 ESSENTIAL
NIKE Патики NIKE AIR MAX 95 ESSENTIAL
NIKE Патики NIKE AIR MAX 95 ESSENTIAL
NIKE Патики NIKE AIR MAX 95 ESSENTIAL
NIKE Патики NIKE AIR MAX 95 ESSENTIAL
NIKE

NIKE Патики NIKE AIR MAX 95 ESSENTIAL

код на производ: DC9412-001
провери достапност
Одреди величина
 • 44
  44
 • 44.5
  44.5
 • 45
  45
 • 45.5
  45.5
 • 46
  46
 • 47
  47
 • 47.5
  47.5
 • 48
  *
 • 48.5
  48.5
 • 49
  *
 • 49.5
  49.5
 • 38
  38
 • 38.5
  38.5
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
 • 43
  43
Зачувај

Машките патики Nike Air Max 95 ве поттикнуваат на акција со силата и флуидноста инспирирани од анатомијата на човечкото тело. Средниот ѓон ја чини основата на овие патики, додека структурираните странични панели даваат цврста и стабилна конструкција. Флексибилните делови во ѓонот овозможуваат вашите стапала да се движат природно и непречено. Прозрачната ткаенина во горниот дел има дополнителни засилувања од вистинска и синтетичка кожа.

Спецификација:

 • Мрежест горен дел
 • Гумен ѓон
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд NIKE
Пол За мажи
Основната поделба Обувки

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер DA9818-104
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.592 MKD
заштеда 20%
4.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CU4489-825
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.232 MKD
заштеда 20%
7.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DD6456-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.053 MKD
заштеда 30%
5.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CU3901-380
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.152 MKD
заштеда 20%
5.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики DA0418-100
11.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CV8122-003
8.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DD1068-105
8.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5