GEL-NOOSA TRI 11 GS
GEL-NOOSA TRI 11 GS
GEL-NOOSA TRI 11 GS
GEL-NOOSA TRI 11 GS
GEL-NOOSA TRI 11 GS
GEL-NOOSA TRI 11 GS
GEL-NOOSA TRI 11 GS
GEL-NOOSA TRI 11 GS

GEL-NOOSA TRI 11 GS

код на производ: C603N-0687
4.690 MKD
4.290 MKD
4.290 MKD
заштеда: 400 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  *
 • 1.5
  *
 • 2
  *
 • 2.5
  *
 • 3
  *
 • 3.5
  *
 • 4
  *
 • 4.5
  *
 • 5
  *
 • 5.5
  *
 • 6
  *
 • 6.5
  *
 • 7
  *
 • K10
  *
 • K11
  *
 • K12
  *
 • K13
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За девојчиња
Возраст За тинејџери
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер 457127-023
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.794 MKD
заштеда 40%
2.990 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер GD2813
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.673 MKD
заштеда 40%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Дуксер CJ7426-104
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.793 MKD
заштеда 30%
3.990 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
string(0) ""
string(0) ""