БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

VANS Патики UA EVDNT RW ULTIMATEWAFFLE
VANS Патики UA EVDNT RW ULTIMATEWAFFLE
VANS Патики UA EVDNT RW ULTIMATEWAFFLE
VANS Патики UA EVDNT RW ULTIMATEWAFFLE
VANS Патики UA EVDNT RW ULTIMATEWAFFLE
VANS Патики UA EVDNT RW ULTIMATEWAFFLE
VANS Патики UA EVDNT RW ULTIMATEWAFFLE
VANS Патики UA EVDNT RW ULTIMATEWAFFLE
VANS Патики UA EVDNT RW ULTIMATEWAFFLE
VANS Патики UA EVDNT RW ULTIMATEWAFFLE
VANS

VANS Патики UA EVDNT RW ULTIMATEWAFFLE

код на производ: VN0A5DY55J0
7.690 MKD
7.690 MKD
6.152 MKD
заштеда: 1.538 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 36
  *
 • 36.5
  *
 • 37
  *
 • 37.5
  *
 • 38
  *
 • 38.5
  *
 • 39
  *
 • 39.5
  *
 • 40
  *
 • 40.5
  *
 • 41
 • 41.5
  41.5
 • 42
  42
 • 42.5
 • 43
  43
 • 43.5
  43.5
 • 44
 • 44.5
  44.5
 • 45
 • 46
  46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд VANS
Пол За мажи
Основната поделба Обувки