БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

КУПИ СО VISA

 и добиј дополителни 10% ПОПУСТ

PUMA RS-Z
PUMA RS-Z
PUMA RS-Z
PUMA RS-Z
PUMA RS-Z
PUMA RS-Z
PUMA RS-Z
PUMA RS-Z
PUMA RS-Z
PUMA RS-Z
PUMA

PUMA RS-Z

код на производ: 381640-02
6.790 MKD
6.790 MKD
5.093 MKD
заштеда: 1.697 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35
  35
 • 35.5
  35.5
 • 36
 • 36.5
  *
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 39.5
  *
 • 40
 • 40.5
  40.5
 • 41
 • 41.5
  *
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
 • 43
  43
 • 44
  44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд PUMA
Пол За жени
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи