БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

КУПИ СО VISA

 и добиј дополителни 10% ПОПУСТ

adidas Патики Terrex Hikster
adidas Патики Terrex Hikster
adidas Патики Terrex Hikster
adidas Патики Terrex Hikster
adidas

adidas Патики Terrex Hikster

код на производ: FZ3000
8.588 MKD
8.588 MKD
6.012 MKD
заштеда: 2.576 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
  44 2/3
 • 45 1/3
  45 1/3
 • 46
  46
 • 46 2/3
  46 2/3
 • 47 1/3
  47 1/3
 • 48
  48
 • 35 1/2
  35 1/2
 • 36
  36
 • 36 2/3
  36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
  40 2/3
 • 41 1/3
 • 42
  42
 • 42 2/3
  42 2/3
 • 43 1/3
  43 1/3
 • 44
  44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas TERREX HIKSTER женските патики го комбинираат удобно чувство со супериорното држење и поддршка на патеката. Истражете го градот. Проверете ги сите патеки и одберете ја онаа што најмногу ви се допаѓа. Кожниот горен дел е лесен за оддржување додека EVA средниот ѓон ви нуди оптимална удобност во текот на целиот ден.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Кожен горен дел
 • EVA среден ѓон
 • Traxion ѓон
 • Боја: Бела

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Пол За жени
  Основната поделба Обувки

  остави коментар

  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер GN2954
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.030 MKD
  заштеда 20%
  3.788 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HE9562
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.988 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FM3288
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.582 MKD
  заштеда 30%
  3.688 MKD
  големина
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H06658
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.162 MKD
  заштеда 30%
  3.088 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики DC8903-001
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DQ0968-001
  7.890 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DH1632-100
  11.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DD1873-101
  6.790 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5