STAN SMITH J
STAN SMITH J
STAN SMITH J
STAN SMITH J
STAN SMITH J
STAN SMITH J
STAN SMITH J
STAN SMITH J
STAN SMITH J
STAN SMITH J
ADIDAS

STAN SMITH J

код на производ: M20605
3.988 MKD
3.988 MKD
3.190 MKD
заштеда: 798 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3
  *
 • 3-
  *
 • 4
  *
 • 4-
  *
 • 5
  *
 • 5-
  *
 • 6
  *
 • 6-
  *
 • 7
  *
 • 7-
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas STAN SMITH J се детски патики намети за тинејџери.

Воодушевуваат со својот едноставен дизајн и класичен стил кои секогаш се во тренд.

Поради тоа, овој легендарен модел од почетокот на 70-тите стана култен помеѓу припадниците на сите генерации.

Со плиток профил, кожен горен дел и перфорација од страните, STAN SMITH J патиките за јуниори му оддаваат почит на легендарниот дизајн.

OrthoLite влошката им обезбедува дополнителен комфор на твоите стапала, додека фротирната постава ја засилува удобноста.

Овој модел на патики оддишува со спортска елеганција и лесно се вклопува во било која комбинација.

 

Спецификација:

 • Плиток профил / врзување со врвци
 • Кожен и синтетички горен дел
 • OrthoLite влошка за удобност
 • Гумен ѓон
 • Боја: бела- ftwr white/ftwr white/green
 • Шифра на артиклот: M20605
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За тинејџери
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер GD2813
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.673 MKD
заштеда 40%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Дуксер GD2816
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.952 MKD
заштеда 30%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
152
158
164
170
176
56
62
68
74
80
86
92
98
string(0) ""
string(0) ""