БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

КУПИ СО VISA

 и добиј дополителни 10% ПОПУСТ

RUN STAR HIKE
RUN STAR HIKE
RUN STAR HIKE
RUN STAR HIKE
RUN STAR HIKE
RUN STAR HIKE
RUN STAR HIKE
RUN STAR HIKE
RUN STAR HIKE
RUN STAR HIKE
CONVERSE

RUN STAR HIKE

код на производ: 166800C
6.790 MKD
6.790 MKD
6.111 MKD
заштеда: 679 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  *
 • 1.5
  *
 • 44
  *
 • 44.5
  *
 • 45
  *
 • 46
  *
 • 46.5
  *
 • 12.5
  *
 • 48
  *
 • 13.5
  *
 • 2
  *
 • 2.5
  *
 • 35
  *
 • 36
  *
 • 36
 • 37
  *
 • 37.5
 • 38
  *
 • 38.5
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд CONVERSE
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи