БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

PUMA MIRAGE SPORT
PUMA MIRAGE SPORT
PUMA MIRAGE SPORT
PUMA MIRAGE SPORT
PUMA MIRAGE SPORT
PUMA MIRAGE SPORT
PUMA MIRAGE SPORT
PUMA MIRAGE SPORT
PUMA MIRAGE SPORT
PUMA MIRAGE SPORT
PUMA

PUMA MIRAGE SPORT

код на производ: 380696-02
7.390 MKD
7.390 MKD
5.912 MKD
заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 39
  39
 • 39.5
  *
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
 • 41.5
  *
 • 42
 • 42.5
 • 43
 • 43.5
  *
 • 44
 • 44.5
  44.5
 • 45
 • 45.5
  *
 • 46
 • 46.5
  46.5
 • 47
  47
 • 47.5
  *
 • 48
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд PUMA
Пол За мажи
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики GZ9915
4.288 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики DH0006-100
12.290 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики 381000-02
7.090 MKD
големина
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
46
46.5
47
47.5
48