БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

КУПИ СО VISA

 и добиј дополителни 10% ПОПУСТ

NEW BALANCE PATIKI M327
NEW BALANCE PATIKI M327
NEW BALANCE PATIKI M327
NEW BALANCE PATIKI M327
NEW BALANCE PATIKI M327
NEW BALANCE PATIKI M327
NEW BALANCE PATIKI M327
NEW BALANCE PATIKI M327
NEW BALANCE PATIKI M327
NEW BALANCE PATIKI M327
NEW BALANCE

NEW BALANCE PATIKI M327

код на производ: MS327CPG
5.490 MKD
5.490 MKD
4.392 MKD
заштеда: 1.098 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
  45
 • 45.5
  45.5
 • 46.5
  46.5
 • 47
  47
 • 47.5
  47.5
 • 48
  48
 • 49
  49
 • 49.5
  49.5
 • 50
  50
 • 38
 • 38.5
 • 39.5
  39.5
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд NEW BALANCE
Пол За мажи
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер MT13564-NTD
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.112 MKD
заштеда 20%
3.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер MT11550-TMT
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.303 MKD
заштеда 30%
3.290 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер MT11550-BK
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.303 MKD
заштеда 30%
3.290 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL

слични производи