CLASSIC CORTEZ NYLON
CLASSIC CORTEZ NYLON
CLASSIC CORTEZ NYLON
CLASSIC CORTEZ NYLON
CLASSIC CORTEZ NYLON
CLASSIC CORTEZ NYLON
CLASSIC CORTEZ NYLON
CLASSIC CORTEZ NYLON
NIKE

CLASSIC CORTEZ NYLON

код на производ: 807472-410
5.390,00 MKD
4.312,00 MKD
4.312,00 MKD
заштеда: 1.078,00 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  44
 • 10.5
  44.5
 • 11
  45
 • 11.5
  45.5
 • 12
  46
 • 12.5
  47
 • 13
  47.5
 • 14
  48.5
 • 15
  49
 • 6
  38.5
 • 6.5
  39
 • 7
  40
 • 7.5
  40.5
 • 8
  41
 • 8.5
  42
 • 9
  42.5
 • 9.5
  43
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Sastav
Kategorija Патики
Veličina 13.5C
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни, За тинејџери
големина EU veličina Величина во cm
12.5 47 30.5
6 38.5 24
7 40 25
8 41 26
9 42.5 27
10 44 28
11 45 29
12 46 30
13 47.5 31
14 48.5 32
15 49 33
6.5 39 24.5
7.5 40.5 25.5
8.5 42 26.5
9.5 43 27.5
10.5 44.5 28.5
11.5 45.5 29.5
12.5 47.5 30.5

остави коментар

слични производи

12.690,00 MKD
7.290,00 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица AO9176-697
1.592,00 MKD
заштеда 20%
1.990,00 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер BV3344-100
4.390,00 MKD
големина
10
11
12
13
14
2XL
3XL
4
5
6
7
8
9
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Маица AT8936-010
2.290,00 MKD
големина
2XL
3XL
4XL
L
M
S
XL
XS
string(0) ""
string(0) ""