CLASSIC CORTEZ NYLON CLASSIC CORTEZ NYLON CLASSIC CORTEZ NYLON CLASSIC CORTEZ NYLON

CLASSIC CORTEZ NYLON

Патики
код на производ: 807472-410
5.390,00 MKD
5.390,00 MKD
заштеда: 1.078,00 MKD
 • 10
  44
 • 10.5
  44.5
 • 11
  45
 • 11.5
  45.5
 • 12
  46
 • 12.5
  47.5
 • 13
  47.5
 • 14
  48.5
 • 15
  49
 • 6
  38.5
 • 6.5
  39
 • 7
  40
 • 7.5
  40.5
 • 8
  41
 • 8.5
  42
 • 9
  42.5
 • 9.5
  43
2
1
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222

остави коментар

карактеристики вредност
Veličina 13.5C
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни, За тинејџери

Комплетирајте outfit

1.096,00 MKD
2.290,00 MKD
4.613,00 MKD
6.590,01 MKD

Препорачани производи

5.912,00 MKD
7.390,00 MKD
10.152,00 MKD
12.690,00 MKD
9.032,00 MKD
11.290,00 MKD
CLASSIC CORTEZ NYLON
За тинејџери
20%
подетално
4.312,00 MKD
5.390,00 MKD
3.430,00 MKD
4.288,00 MKD
string(0) ""