БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

КУПИ СО VISA

 и добиј дополителни 10% ПОПУСТ

NANO X1 TR ADVENTURE
NANO X1 TR ADVENTURE
NANO X1 TR ADVENTURE
NANO X1 TR ADVENTURE
NANO X1 TR ADVENTURE
NANO X1 TR ADVENTURE
NANO X1 TR ADVENTURE
NANO X1 TR ADVENTURE
NANO X1 TR ADVENTURE
NANO X1 TR ADVENTURE
NANO X1 TR ADVENTURE
NANO X1 TR ADVENTURE
NANO X1 TR ADVENTURE
NANO X1 TR ADVENTURE
NANO X1 TR ADVENTURE
NANO X1 TR ADVENTURE
Reebok

NANO X1 TR ADVENTURE

код на производ: H02993
7.990 MKD
7.990 MKD
6.392 MKD
заштеда: 1.598 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 43
 • 44
  44
 • 44.5
  44.5
 • 45
  45
 • 45.5
 • 46
  46
 • 47
  47
 • 48
  48
 • 48.5
  48.5
 • 49
  49
 • 50
  50
 • 36.5
  36.5
 • 37.5
  37.5
 • 38.5
  38.5
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
  42.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Reebok Nano X1 Training Adventure се машки патики за тренинг, во затворен или отворен простор.

Од рекреација во парк до вежбање во теретана, овие машки Reebok патики за тренинг ќе ви помогнат да ги направите вашите тренинзи забавни каде и да сте.

Floatride Energy пената која се наоѓа во предниот дел на патиката ви дава чувство на неверојатна леснотија при носење.

Гумениот ѓон ќе одлично се прилагодува на секоја површина.

Спецификација:

 • Машки патики за тренинг
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Текстилен горен дел
 • Текстилна облога
 • Floatride Energy пена
 • EVA среден ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: сива
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд Reebok
Пол За мажи
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи