БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CLUB C DOUBLE GEO
CLUB C DOUBLE GEO
CLUB C DOUBLE GEO
CLUB C DOUBLE GEO
CLUB C DOUBLE GEO
CLUB C DOUBLE GEO
CLUB C DOUBLE GEO
CLUB C DOUBLE GEO
CLUB C DOUBLE GEO
CLUB C DOUBLE GEO
Reebok

CLUB C DOUBLE GEO

код на производ: GW0224
6.190 MKD
6.190 MKD
6.190 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 13
  *
 • 3.5
  *
 • 4
  *
 • 4.5
  *
 • 35
  35
 • 35.5
  35.5
 • 36
 • 37
 • 37.5
  37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
  40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд Reebok
Пол За жени
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara
Pomoć