TEN-BELOW HT
TEN-BELOW HT
TEN-BELOW HT
TEN-BELOW HT
TEN-BELOW HT
TEN-BELOW HT
TEN-BELOW HT
TEN-BELOW HT
CONVERSE

TEN-BELOW HT

код на производ: 11250-990
7.790 MKD
7.790 MKD
3.895 MKD
заштеда: 3.895 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  44
 • 10.5
  44.5
 • 11
  45
 • 11.5
  46
 • 12
  46.5
 • 12.5
  *
 • 13
  48
 • 5
  37.5
 • 6
  39
 • 6.5
  39.5
 • 7
  40
 • 7.5
  41
 • 8
  41.5
 • 8.5
  42
 • 9
  42.5
 • 9.5
  43
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Возраст За возрасни, За тинејџери
Бренд CONVERSE
Основната поделба Обувки
Veličina 1.5Y
големина EU veličina Величина во cm
5 37.5 24
6 39 24.5
7 40 25.5
8 41.5 26.5
9 42.5 27.5
10 44 28.5
11 45 29.5
12 46.5 30.5
13 48 31.5
6.5 39.5 25
7.5 41 26
8.5 42 27
9.5 43 28
10.5 44.5 29
11.5 46 30

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""