БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

OZWEEGO CELOX W
OZWEEGO CELOX W
OZWEEGO CELOX W
OZWEEGO CELOX W
OZWEEGO CELOX W
OZWEEGO CELOX W
OZWEEGO CELOX W
OZWEEGO CELOX W
OZWEEGO CELOX W
OZWEEGO CELOX W
OZWEEGO CELOX W
OZWEEGO CELOX W
adidas

OZWEEGO CELOX W

код на производ: GZ7280
7.388 MKD
7.388 MKD
5.910 MKD
заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
  44 2/3
 • 45 1/3
  45 1/3
 • 46
  46
 • 46 2/3
  46 2/3
 • 47 1/3
  47 1/3
 • 48
  48
 • 35 1/2
  35 1/2
 • 36
  36
 • 36 2/3
  36 2/3
 • 37 1/3
  37 1/3
 • 38
  38
 • 38 2/3
  38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
  40 2/3
 • 41 1/3
 • 42
  42
 • 42 2/3
  42 2/3
 • 43 1/3
  43 1/3
 • 44
  44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женските патики adidas OZWEEGO CELOX W комбинираат ретро елементи со линии на футуристички дизајн.

Култниот изглед и задебелените линии за првпат се издвојуваат кај моделите од доцните 90-ти години.

Иновативната насочена поддршка во предниот и задниот дел на стапалото го прави вашето движење исклучително удобно.

Технологијата Adiprene е поставена на петицата за врвна поддршка.

Adiprene+  технологијата ви овозможува непречено и лесно движење.

Спецификации:

• Врзување

• Горен дел со мрежа и слоеви TPU

• Технологија Adiprene и Adiprene+

• Среден ѓон од пена EVA

• Гумен ѓон

• Боја: беж

• Код на производ: GZ7280

карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд adidas
Пол За жени
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер H40022
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.470 MKD
заштеда 20%
3.088 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер DV0858
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.993 MKD
заштеда 40%
4.988 MKD
големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Дуксер H20441
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.670 MKD
заштеда 20%
4.588 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер FM3307
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.950 MKD
заштеда 20%
3.688 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики GZ9915
4.288 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики DH0006-100
12.290 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики 381000-02
7.090 MKD
големина
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
46
46.5
47
47.5
48