БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики NIZZA PLATFORM W
adidas Патики NIZZA PLATFORM W
adidas Патики NIZZA PLATFORM W
adidas Патики NIZZA PLATFORM W
adidas Патики NIZZA PLATFORM W
adidas Патики NIZZA PLATFORM W
adidas Патики NIZZA PLATFORM W
adidas Патики NIZZA PLATFORM W
adidas Патики NIZZA PLATFORM W
adidas Патики NIZZA PLATFORM W
adidas

adidas Патики NIZZA PLATFORM W

код на производ: FV5321
Prosečna ocena:
4.388 MKD
4.388 MKD
4.388 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
  *
 • 45 1/3
  *
 • 46
  *
 • 46 2/3
  *
 • 47 1/3
  *
 • 48
  *
 • 35 1/2
  *
 • 36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
 • 41 1/3
  41 1/3
 • 42
  42
 • 42 2/3
  *
 • 43 1/3
  43 1/3
 • 44
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas NIZZA PLATFORM женските lifestyle патики се подобрена верзија на легендарниот модел. Овие патики го задржаа својот оригинален изглед, но сега се истакнуваат уште повеќе со смелата висока платформа.

Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Текстилен горен дел
 • EVA влошка
 • Висока платформа
 • Боја: Црна / Бела
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд adidas
Пол За жени
Основната поделба Обувки
Остави оценка

 • Ena Jovanoska
  Ena Jovanoska

  13.08.2022. 14:33

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер HJ7861
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.788 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер CE1968
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.288 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
XXL
XXS
Sačuvano u omiljne
Дуксер HN5890
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.088 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер HN8329
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.088 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56

слични производи